partner details header
Tipo de parceiro
Distintivos de conquista

Sobre Profinet Test s.r.o.

Atendendo a clientes em Czech Republic e Slovakia

ProfiNET TEST s.r.o. was founded in May 2000. We have a rich history and more than 20 years of experience in telecommunications and IP networks. We assure services and solutions on the highest level. Our outputs are used for acceptance testing, certification standards, and other serious cases, where you need test results before you run a new appliance or service.

The company has three main focuses: consult, supply, and integrate measuring and analyzing systems for networks. It is our company philosophy to create long-term relationships with customers and provide services, training, and education in telecommunications and IP networks area. We are cooperating with some of the most considerable companies in the field of testing and providing network visibility. That helps us to stay up to new technological trends.

Firma ProfiNET TEST s.r.o. byla založena v květnu 2000. Jedná se tedy o společnost, která má již dosti zkušeností a bohatou historii. Společnost chce poskytovat služby na profesionální úrovni. Firma působí na trhu jako konzultant, dodavatel a integrátor měřicích a analyzačních systémů pro sítě nové generace. Hlavním zaměřením firmy je orientace na nové technologie a profesionální přenosové systémy. V této oblasti firma nevystupuje jako klasický distributor, ale poskytuje svým zákazníkům něco navíc: kvalitní technickou podporu, školení a i jiné nestandardní metody při řešení větších projektů. Filozofií firmy je vytváření dlouhodobých a korektních vztahů se zákazníky a poskytování kvalitních produktů a služeb. Již delší dobu pracovníci společnosti spolupracují s velkou řadou špickových výrobců z oblasti měření, diagnostiky a analýzy datových sítí, u kterých též získali zahraniční zkušenosti.

Verificado pelo Progresso

Flowmon Credenciamentos

2 Sales Professionals

1 Sales Engineers

1 Technical Engineers

Fornecido por Profinet Test s.r.o.

Em destaque

Produtos em destaque
  • Kemp LoadMaster
  • Flowmon

Contact
Profinet Test s.r.o.

Loading animation
Solicite mais informações